Dijous, març 23, 2017
Fulls dominicals del Bisbat de Terrassa
Inici > Secretaria General i Cancelleria

Secretaria General i Cancelleria

Secretari General i Canceller:

Mn. Carles Cahuana Bartra
ccahuana@bisbatdeterrassa.org


Oficials de la Cúria:

Mn. Manuel Coronado Portillo
mcoronado@bisbatdeterrassa.org

Mn. Francesc Xavier Aróztegui Trenchs
fxaroztegui@bisbatdeterrassa.org

Mn. Javier Sanchiz Julibert
jsanchiz@bisbatdeterrassa.org

Mn. Silvio Torregrossa
storregrossa@bisbatdeterrassa.org

Mn. Carles Matilla Claret
cmatilla@bisbatdeterrassa.org

Mn. Agustí Villalba Bellido
avillalba@bisbatdeterrassa.org